sypialnie

Sypialnie na wymiar

W sypialni odpowiednia aranżacja przestrzeni ma ogromne znaczenie dla jakości wypoczynku. W ramach świadczonych przez nas usług mogą Państwo liczyć na profesjonalne wykonanie i realizację projektu zabudowy sypialni. Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli na wymiar - idealnie dopasowanych do dostępnego metrażu, jak również do indywidualnej wizji naszych Klientów.

Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i prefabrykatów od renomowanych producentów, solidność konstrukcji, styl zgodny nie tylko z najnowszymi trendami, ale i gustem inwestora - to cechy, na które kładziemy szczególny nacisk. Umeblowanie sypialni to nie tylko łóżko czy szafki nocne, ale także garderoba, lustra do sypialni, komody z płynnie wysuwanymi szufladami...Wszystkie indywidualne wymagania uwzględniamy w projektach. Wykorzystujemy również najnowsze rozwiązania z w ramach funkcjonalnego wystroju wnętrz: przesuwne drzwi do szaf, szafy wnękowe, relingi, półki modułowe w typie kwadratowym, łóżka z szufladami na pościel i inne sposoby na maksymalne wykorzystanie przestrzeni przy jej estetycznym wzbogaceniu. Ciekawym sposobem na urozmaicenie wyglądu sypialni i nadanie jej nowoczesnego stylu jest wprowadzenie elementów szklanych - np. w formie przeszklonych drzwi do szaf.

sypialnia2

Nie czekaj - zadzwoń 33 861 93 30

Nasze usługi obejmują nie tylko wykonywanie (i montaż w domu Klienta) mebli na wymiar. Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które stale wzbogacamy o nowe umiejętności.