meble lazienkowe

Wymarzona łazienka na wyciągnięcie ręki

Jedną z dziedzin, w której działamy niezwykle prężnie już od wielu lat jest projektowanie i realizowanie projektów dotyczących przestrzeni łazienkowej. Jak wiadomo, wnętrze tego typu jest wymagające. Jakość mebli oraz innych funkcjonalnych elementów jest niezwykle istotna. Tworząc wnętrza łazienkowe mamy tego świadomość, dlatego też korzystamy tylko z najwyższej jakości surowców, a także komponentów wytworzonych przez renomowanych producentów.

Specjalizujemy się we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych, chętnie wzbogacamy aranżację o dodatkowe typy oświetlenia (np. podświetlenia LED przy szafkach), dbamy o to, by sprzęty były harmonijnie wkomponowane we wnętrze. Wspólny mianownik stylistyczny może stanowić określony typ kształtu, koloru, użytego materiału (kompozytu, marmuru, szkła), ale istotne są też detale (np. uchwyty szafek).

 

meble lazienkowe 2

Nie czekaj - zadzwoń 33 861 93 30

Od projektu do montażu

W łazience zaprojektowanej z myślą o konkretnym użytkowniku dużo łatwiej utrzymywać ład na co dzień. Dzięki naszym usługom (za które można zapłacić również w systemie ratalnym) łatwo jest zindywidualizować przestrzeń w całym mieszkaniu / domu.