tło

Kuchnie na wymiar dla Ciebie

Firma Max Meble już od ponad 30 lat zajmuje się tworzeniem oraz projektowaniem mebli na zamówienie. Wyjątkowe miejsce w naszej ofercie zajmują kuchnie na wymiar. Zdajemy sobie sprawę, że współcześnie przestrzeń może być towarem luksusowym. Niezależnie od metrażu jednak kuchnia jest pomieszczeniem, które musi cechować funkcjonalność. Niezwykle istotna jest również estetyczna strona przedsięwzięcia.

W naszej firmie doskonale rozumiemy, że te dwa aspekty są nierozłączne. Odpowiadający aktualnym trendom design, umożliwienie organizacji każdego fragmentu przestrzeni - wykorzystywanie nowoczesnych elementów, takich jak np. wolnozamykające się szuflady, szafki typu cargo - niezwykle praktyczne i pojemne, szuflady przeznaczone do segregowania odpadów, wkomponowane w ogólną koncepcję elementy wyposażenia. Nasze kuchnie tworzone na wymiar stanowią kompletną wizję dopasowaną do oczekiwań Klientów.

Kuchnie na wymiar

Nie czekaj - zadzwoń 604985119

Od projektu do montażu

Gwarantujemy profesjonalną, realizację projektu. Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości mebli z najlepszych materiałów, a także w ich montażu w domu Klienta. Dodatkowo oferujemy usługi z zakresu projektowania wnętrz.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom możemy zaproponować także korzystne warunki finansowe - obejmujące sprzedaż mebli w systemie ratalnym.